# Enjoying in our luxury tipis or pipowagen - Gelderland

## Überblick
**Status**: ACTIVE
**Standorttyp**: Mikro-Campingplatz
**Site-Code**: 194601
**Bewertung**: 5/5
**Anzahl der Bewertungen**: 10
**Buchbar**: Ja

## Information
Entspannen Sie sich in unseren luxuriösen Tipis oder charmanten Zigeunerwagen.
 Abends das eigene Lagerfeuer mit Marshmallows im Tipi anzünden, am langen Picknicktisch grillen und morgens ein frisches Ei zum Selberpflücken aus dem Hühnerstall genießen. Oder pflücken Sie Ihre eigenen Betuwe-Äpfel und -Birnen aus dem Obstgarten.
 Sie sind umgeben von Hühnern, Schafen, Schweinen und Gänsen.
 Fußläufig zur Waal mit feinem Sandstrand für heiße Sommertage.

## Standort Gastgeber

## Adresse
Die Adresse wird nach der Buchung mitgeteilt

## Ausstattungen
- [ ] Abwasserentsorgung
- [ ] Kassettenentsorgung
- [x] Wasser (Kosten unbekannt)
- [x] Elektrizität (0A) (Kosten unbekannt)
- [x] Toilette (Kosten unbekannt)
- [x] Dusche (Kosten unbekannt)
- [ ] W-LAN
- [ ] Spielplatz
- [ ] Lagerfeuer
- [ ] Naturismus erlaubt
- [ ] Campingverhalten nicht erlaubt
- [ ] Waschmaschine
- [ ] Hunde erlaubt
- [ ] Müllentsorgung
- [ ] Ausstattung für Passanten
- [ ] Behindertengerecht
- [ ] Freibad
- [ ] Brötchenservice
- [ ] Fahrradverleih
- [ ] Wäschetrockner
- [ ] Laden/Kiosk

## Gelände
- Max. Anzahl der Plätze: 2

## Umgebung
-

## Kontakt
Die Adresse wird nach der Buchung mitgeteilt

## Öffnungszeiten & Preise
Preisangabe basierend auf 2 Personen pro Nacht inklusive Steuern und ohne zusätzliche Kosten.

| Period | Total price |
| ------ | ----------- |
| 1/1/2026 - 12/31/2026 | EUR 45 |

## Rabattkarten (0)
Keine akzeptierten Rabattkarten

## Bewertungen
### Anita - 5/5
*September 2022* 

Experience: Wat een super leuke plek en wat een gave pipowagen. Helemaal in dezelfde sfeer doorgetrokken. Wij hebben onwijs genoten en komen waarschijnlijk nog wel een keer terug.  De ezel vonden wij fantastisch!  Als je 's ochtends aan het ontbijten bent loopt hij gezellig onder je raam langs. Echt genieten! 
Tips: Wij hadden ons eigen nespresso koffiezetapparaat meegenomen.  Maar het heeft natuurlijk ook wel wat om pruttelkoffie te maken. 
Contact: We hebben goed contact gehad met de host via de app.

### peter - 5/5
*August 2022* 

Experience: Voor 5 gepensioneerde Mariniers/commando,s was dit de hemel op aarde. Een zeer leuke intieme kleinschalige camping zonder winstbejag , met precies de juiste faciliteiten aanwezig, (heel slim een GEISER dus altijd warm water, een hot tube zelfs een badkuip en douche 2 toiletten etc. alles was netjes schoon bij aankomst.Er is ruimschoots 220Volt aanwezig.
Ook fijn ,....in de tipi tenten konden we de matrassen voorverwarmen, houtblokken voor de bbq en hottube en kampvuur waren aanwezig, helaas konden wij daar (TERECHT)! geen gebruik van maken ivm de enorme langdurige droogte, gelukkig denken ze dus ook goed na.
Heel leuk dat het kampvuur door gas en lavastenen was vervangen zodat we toch met ons 5en en twee andere kampbewoners s,avonds rond het vuur konden zitten.
Het wordt NOG LEUKER ! door een lieve loslopende ezel, wat bruine schaapjes een stel kippen en kuikens een poes en een leuke speelse hond die daar gewoon vrij rondlopen, er hangen al sfeervolle lichtjes aan de bomen , en aan van alles is gedacht.
Kortom een vette aanrader voor mensen die van kleinschaligheid ,sfeer , intimiteit en rust houden.Mocht je al zover gezonken zijn dat je alleen nog maar met chanell No5, een pedicure, en schijfjes komkommer op je ogen kunt leven, dan moet je er vooral NIET heengaan!Voor iedereen die met twee benen op de wereld staat.........GAAN! 
Tips: Meestal zijn wij nederlanders echte koffieleuten, er is een koffieperculator aanwezig, wij kozen uiteindelijk om het iets gemakkelijker te maken om een cupjes apparaat mee te nemen en een 220 V verlengsnoer. 
Contact: De host was een uiterst vriendelijke jongedame die bondig en duidelijk was bij de aankomst van toch maar 5 mariniers/commando,s

### Stefan - 5/5
*October 2021* 




## Fotos
![Photo 1](https://static.campspace.com/media/space/detail/aadab9b8dcfd7fabebf93aac466237ed.jpg?width=710)
![Photo 2](https://static.campspace.com/media/space/detail/aeca8f539c9c0a6fe29f31452884d493.jpg?width=710)
![Photo 3](https://static.campspace.com/media/space/detail/fbaf4047072ea7a0e9e6b1c77e2ce5fe.jpg?width=710)

---
This is a machine-readable version of the listing page. For the full interactive experience, [visit the HTML version](https://www.campercontact.com/niederlande/geldern/tiel/194601/enjoying-in-our-luxury-tipis-or-pipowagen-gelderland)