Heerlijke camping voor de rustzoeker. Vriendelijk personeel, goed en superschoon sanitair en ruime plaatsen. Het dorp Heusden is op loop-/fietsafstand en in de omgeving is het prachtig fietsen en wandelen.
Vriendelijke ontvangst ,Camping met diverse mogelijkheden om te fietsen en te wandelen
Eens met vorige reviews. top camping, aanrader.
Behelp 13
5725 TG, Heusden Gem Asten, Nederland51° 22' 22" N
5° 45' 10" E
51.3729
5.75264
http://www.campingdepeel.nl
info@campingdepeel.nl
+31629216299
Zie je iets wat niet klopt? Vertel het ons