Reviews

3,14van 5
7
  • april 2024

    Mooie camping maar 39,00 euro voor 1 nacht wel erg veel geld . Camperplaats met verouderd sanitair gebouw en douche 1 euro camper 2 pers in voorseizoen wel erg veel geld. Als wij op doorreis zijn zullen wij hier zeker niet meer overnachten

    riekiematser66

    riekiematser66

  • augustus 2020
    Rotts

    Rotts

  • juli 2019

    Een goede pitstop voor een nacht. Faciliteiten zijn ok en schoon maar gedateerd. Water en EHU is beschikbaar. Wij zijn een 9m camper - we hebben 2 plaatsen ingenomen. Als het zonnig is, heeft het meer een aantal geweldige faciliteiten om te zwemmen en watersporten

    Vertaald door GoogleOrigineel tonen
    Mgrice

    Mgrice

Ontgrendel alle reviews met Campercontact PRO+. Koop het vandaag nog en blijf op de hoogte!

Meer info over PRO+
Bekijk alle 7 reviews
Bekijk alle locaties in de buurt
3,14van 5
7
  • april 2024

    riekiematser66

    riekiematser66

  • augustus 2020
    Rotts

    Rotts

  • juli 2019

    Mgrice

    Mgrice

Meer info over PRO+

Krijg exclusieve toegang tot alle foto's met Campercontact PRO+. Koop het nu en mis niets!

Download voor iOSDownload voor Android

Camping und Stellplatz Aussee