Image
Image
Image
Image
Image

Quietly located biodynamic farm in the Zuider Kempen Heist op Den Berg

Claimed by owner

3

Micro campsite

4

2 reviews

Book this campsite through our partner

Campspace logo

Facilities

  • Water

    Cost unknown

  • Toilet

    Cost unknown

  • Dogs allowed

    Cost unknown

Don’t want ads anymore?

What others say

M

Miriam

Aug 2025

Experience: Wat een heerlijke plek! Ik was meteen verliefd op deze biodynamische boerderij, niet alleen vanwege de prachtige ligging, maar vooral door de intentie erachter. Alles klopt hier: de bloemenvelden, de fruit- en groentetuinen, de rust… Je voelt gewoon dat hier met aandacht en liefde gewerkt wordt. We kampeerden aan de rand van het veld, tussen het groen, met uitzicht over bloeiende velden en een ondergaande zon. Het voelde als wildkamperen, maar dan legaal en precies zoals je hoopt dat het is. Tijdens ons verblijf hebben we niemand gezien of gehoord, en dat gaf echt een gevoel van totale rust en vrijheid. Meer heb je niet nodig. Wat het extra gezellig maakte, was de lieve hond van de boerderij die af en toe even langskwam om hallo te zeggen. Zo’n vriendelijke knuffel die rustig over het terrein scharrelt, echt een leuke toevoeging aan de ervaring. Goed om te weten: op dit moment is er nog geen toilet of douche bij de kampeerplek zelf. We mochten gebruik maken van de voorzieningen bij de boerderij, een klein stukje lopen, en dat was voor ons helemaal prima. We zijn wel wat gewend. Maar het is dus geen standaard campingplek met alles voor de hand. Er komt wel een septic toilet bij de plek zelf, dus dat wordt alleen maar beter. Kortom, een plek voor wie houdt van eenvoud, natuur, stilte en kamperen met een verhaal. Wij vonden het prachtig en komen zeker nog eens terug. Tips: Dit is echt zo’n plek: you love it or you don’t. Verwacht geen standaard camping met alle voorzieningen binnen handbereik, maar juist een unieke ervaring midden in de natuur, met een boerderij waar hard gewerkt wordt aan iets moois. Als je houdt van rust, ruimte en een authentiek verhaal, dan zit je hier helemaal goed. Neem wel zelf alles mee wat je nodig hebt qua kampeercomfort, en houd er rekening mee dat het sanitair (voor nu) op een stukje lopen zit. Een absolute aanrader: loop of fiets even naar de biologische winkel van de boerderij. Alles is vers, lokaal en met liefde geplukt! Contact: Het contact met Ole was erg positief. Bij aankomst nam hij de tijd om enthousiast te vertellen over al zijn plannen voor de boerderij, zoals kookworkshops, brood bakken en het verhuren van ruimtes. Je voelt echt dat hij vol passie bezig is met deze plek. Wat we ontzettend waardeerden, was dat hij ons meteen uitnodigde om gezellig mee te eten met hem en zijn gezin. Door het ritme van mijn dochter (die op tijd naar bed moet) en de afstand tussen het huis en onze camperplek, lukte dat helaas niet, maar het gebaar alleen al maakte dat we ons meteen welkom voelden. Een warme en betrokken host!

C

Claire

May 2025

Experience: très bel endroit ...hyper calme entre les arbres et l exploitation agricole. beaucoup d espace Tips: ne pas être regardant sur la " saleté" des toilettes mis a disposition..Nous avons été surpris/ photo qui étaient des wc sec .. sentiments de " faire une bonne action" en soutenant cet agriculteur. Contact: très bon contact. Olé est très réactif et accueillant

Write a review

Have you been here? Tell others what you think of it.

Contact

Address will be shared after booking

Heist-op-den-Berg, Belgium

Sitecode: 169005

Information

You will stay on a biodynamic farm where you can be amazed by the power and beauty of nature. You can look around/walk and also experience a bit of farm life. There is a farm shop where you can purchase all kinds of products from your own farm and more.

Opening period & rates

Price estimate based on 2 persons per night including taxes and excluding any additional costs.

Jan 1 to Dec 31

€35.00

Discount cards (0)

No accepted discount cards

Don’t want ads anymore?