Reviews

4,32van 5
11
  • oktober 2023

    Rustige plek met prachtig uitzicht. En als verrassing een paar gieren die boven de gorge zweegden

    Bram&Ka

    Bram&Ka

  • april 2023

    Dit is waar wij voor met de camper reizen. Een prachtige gratis plek met magnifiek uitzicht op de imposante gorge du Chassezac. geen voorzieningen maar is voor ons ook niet nodig.

    PPost

    PPost

  • september 2022

    Adembenemende plek. uitdaging met camper die langere oversteek heeft. smalle in/uitgang is hier geschikter voor. rotsachtig terrein voorzichtigheid geboden!

    Nibi-77E

    Nibi-77E

Ontgrendel alle reviews met Campercontact PRO+. Koop het vandaag nog en blijf op de hoogte!

Meer info over PRO+
Bekijk alle 11 reviews
Bekijk alle locaties in de buurt
4,32van 5
11
  • oktober 2023

    Bram&Ka

    Bram&Ka

  • april 2023

    PPost

    PPost

  • september 2022

    Nibi-77E

    Nibi-77E

Meer info over PRO+

Krijg exclusieve toegang tot alle foto's met Campercontact PRO+. Koop het nu en mis niets!

Download voor iOSDownload voor Android

Gorges du Chassezac