Reviews

3,76van 5
35
  • mei 2023
    Madelyfje!

    Madelyfje!

  • mei 2023

    Mooie grote plekken en prachtig sanitair. Echter prijzig; slechte WiFi voor slechts 1 toestel; betalen voor douchen; bijbetalen voor storten afval, teveel gebruik aan stroom; €10 reserveringskosten. Daarmee komt een standaard dagje staan tot een bedrag van tussen de 35 en 40 euro…….

    Harry55

    Harry55

  • juni 2022

    mooie, nette, schone camping. echter: €10, 00 reserveringskosten. WiFi voor slechts 1 toestel en betalen voor de douche…..

    Ajv12

    Ajv12

Ontgrendel alle reviews met Campercontact PRO+. Koop het vandaag nog en blijf op de hoogte!

Meer info over PRO+
Bekijk alle 35 reviews
Bekijk alle locaties in de buurt
3,76van 5
35
  • mei 2023
    Madelyfje!

    Madelyfje!

  • mei 2023

    Harry55

    Harry55

  • juni 2022

    Ajv12

    Ajv12

Meer info over PRO+

Krijg exclusieve toegang tot alle foto's met Campercontact PRO+. Koop het nu en mis niets!

Download voor iOSDownload voor Android

Zie je iets wat niet klopt? Vertel het ons

Camping de Peelpoort